Pirmomis metų dienomis – du tragiškai pasibaigę gaisrai Varėnos rajone

, Alius Mikelionis
Pirmomis metų dienomis – du tragiškai pasibaigę gaisrai Varėnos rajone

Varėnoje per 11 dienų sudegė 4 žmonės.

Sausio 8 d. po vidurdienio kilo gaisras Varėnos rajone, Matuizų kaime. Įsiliepsnojo miestelyje esantis gyvenamasis namas. Gaisrą pastebėjo vietos gyventojai. Gesinti liepsnojančio namo išskubėjo gausios Varėnos ugniagesių pajėgos. Dirbo dvi Varėnos komandos, į pagalbą atvyko Valkininkų ir Perlojos ugniagesių pajėgos – iš viso dešimt žmonių ir keturi automobiliai. Baimintasi, jog namo viduje gali būti žmonių. Įtarimai pasitvirtino. Ugniagesiai, naudodami deguonies kaukes, pateko į pastato vidų ir rado ten žuvusius sutuoktinius (gim. 1963 metais).
Praėjus kelioms dienom po tragiškos sutuoktinių žūties aiškėja aplinkybės, kuriomis sudegė du vidutinio amžiaus Varėnos rajono gyventojai. Tądien vyras mėgino atšildyti užšalusius vamzdžius. Netikėtai iškviestas į darbą nepastebėjo, jog padegė medines namo konstrukcijas. Po valandos jam pranešė, kad iš jo namo veržiasi dūmai. Žmogus nuskubėjo gelbėti ten buvusios žmonos, tačiau užduso nuo dūmų ir žuvo. Jo žmona taip pat rasta negyva.
Vietiniai sako, kad  šeima gyveno tvarkingai. Neseniai šventė gimtadienį. Gaisras nusinešė ne tik dviejų Varėnos rajono Matuizų kaimo gyventojų gyvybes, tačiau sudegė ir namas.  
Dar vienas gaisras Varėnos rajone kilo sausio 11-osios naktį. Marcinkonyse užsiliepsnojo namas, kuriame gyveno keturi vyrai. Gaisro metu žuvo du čia gyvenę vyriškiai, kitiems pavyko išsigelbėti. Varėnos ugniagesių vadas Andrius Kandratavičius sako, jog išsigelbėję du broliai jam žinomi, mat prieš penkias dienas sudegė jų pačių  namas Marcinkonyse, tad brolius priglaudė to paties kaimo gyventojas. Manoma, kad gaisro priežastis – neatsargus šeimininko rūkymas arba netvarkinga krosnelė.
Per praėjusius metus Varėnos rajone gaisruose žuvo 2 žmonės, o šiemet per pirmąsias sausio dienas – jau net keturi.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)