Po penkiametės mirties – baimė dėl dar vieno darželinuko

, Alius Mikelionis
Po penkiametės mirties – baimė dėl dar vieno darželinuko
Miestą sukrėtė penkiametės Alytaus lopšelio-darželio „Du gaideliai“ auklėtinės mirtis. O štai visai neseniai visuomenę pasiekė informacija, kad  trimetis tą patį darželį lankęs vaikas – Kauno klinikose. Tą patvirtino ir Alytaus miesto savivaldybės vicemerė Valė Gibienė.
Per savaitgalį berniukui temperatūra nenukrito ir jau pirmadienį vaikui neatvykus į darželį išsiaiškinta, kad jis Kauno infekcinėje ligoninėje. Su tėvais kalbėjo psichologas, nes tame pačiame darželyje nutiko kita nelaimė. Tėvai šiek tiek aprimę. Darželis išlieka po padidinamuoju stiklu, stebima, kaip situacija keičiasi. Kol kas panikos nėra, bet reikia stebėti. Tėvai informuojami, nes atvejis tikrai neeilinis.
Apie šį įvykį informuoti ir darželinukų tėvai. Kol kas lankančių lopšelį-darželį nesumažėjo. Atsižvelgiant į esamą situaciją darželyje atlikta dezinfekcija, patalpų valymas ir vėdinimas. Rūpinamasi, kad  vienoje vietoje nebūtų daug vaikų – atšauktos bendros mankštelės.
Nors, pasak vicemerės, panikos darželyje nėra, tačiau pastebima, jog vaikai vedami su šiokia tokia baime. Darželį „Du gaideliai“ lanko apie 150 vaikų.
Situacija lopšelyje-darželyje „Du gaideliai“ akylai stebima specialistų. Kol kas lankančių vaikų nesumažėjo. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)