Prasideda miesto politikų, verslo ir bendruomenės atstovų diskusijos dėl Alytaus strateginio plano iki 2020 metų

, Daina Baranauskaitė
Prasideda miesto politikų, verslo ir bendruomenės atstovų diskusijos dėl Alytaus strateginio plano iki 2020 metų

Strateginiame plane bus numatytos Alytaus vystymosi gairės iki 2020 metų.

Alytaus miesto savivaldybėje vyko pirmasis darbo grupių susitikimas dėl Alytaus miesto plėtros iki 2020 metų strateginio plano rengimo. Koks turėtų būti strateginis planas, diskutavo valstybės tarnautojai, politikai, verslo ir bendruomenės atstovai. Miesto vadovas tvirtina, jog planas neturėtų būti tik dokumentas dėl dokumento.
Alytaus miesto savivaldybėje bendrovės Nacionalinių projektų rengimas specialistai pristatė Dzūkijos sostinės strateginio plano iki 2020 metų pirmąsias gaires. Pristatyme dalyvavo ir specialiai sudarytų keturių darbo grupių atstovai – valstybės tarnautojai, politikai, verslo ir bendruomenės atstovai. Buvo diskutuojama, kurias sritis Alytuje išskirti, kokia bus miesto strategija ateinančius metus iki 2020 metų.
„Yra daug diskusijų. Visus pasiūlymus aptarsime, derinsime“, – patikino miesto meras Jurgis Krasnickas.
Alytaus miesto meras sako, jog ydingų praktikų, kuomet parengiamas strateginis planas tik dėl dokumento, nekartosiantis. Tariantis su bendruomene, valstybės tarnautojais, politikais, verslo pasaulio žmonėmis bus siekiama sukurti realų strateginį planą.
„Kažkada buvo madinga rengti dokumentą dėl dokumento. Manau, tie laikai praėjo. Žinoma, būtų patogiau patvirtinti bet kokį dokumentą ir jį įmesti į stalčių, tačiau aš turiu kitokių ambicijų. Gana juokinti žmones, kai prisitvirtinam visokių aerodromų, kad čia ganysis bizonai ir panašiai. Viską rimtai apsvarstysime, pasirengsime“, – kalbėjo miesto meras.
Bendrovė Nacionalinių projektų rengimas strateginį Alytaus planą turi parengti per 10 mėnesių nuo sutarties pasirašymo datos – nuo balandžio 22 dienos. Planas miesto biudžetui atsieis 56 870 litų. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)