Prienų rajone šeimą pražudęs emigrantas suimtas dviem mėnesiams

, Goda Čiginskaitė
Prienų rajone šeimą pražudęs emigrantas suimtas dviem mėnesiams
Antradienį ryte į Alytaus rajono apylinkės teismą iš policijos komisariato areštinės, kur jau praleido dvi paras, atvestas keturiasdešimtmetis. Jis sekmadienio rytą Prienų rajone, prie Išlaužo, kelyje Kaunas–Prienai–Alytus, būdamas neblaivus vairavo jam priklausantį visureigį „Land Rover Discovery“ ir sukėlė dviejų žmonių gyvybes nusinešusią avariją. 
Prokurorė paprašė skirti jam trijų mėnesių suėmimą. Teismas leido suimti dviem. Anot prokurorės Redos Berčiūnienės, suimti vyriškį buvo būtina, kad nebūtų trukdoma ikiteisminiam tyrimui. Ši nutartis per 20 dienų gali būti skundžiama Kauno apygardos teismui.
40 metų emigrantas S. B. nuo 2005 m. iki šiol gyvena ir dirba Airijoje. 
„Kad nebandytų slėptis, nes Lietuvoje neturi turto, nevedęs. Iš Mažeikių kilęs vyras tik ketvirtadienį buvo grįžęs atostogų iš šios šalies. Jis prisipažįsta pats vairavęs savo visureigį. Todėl netrukus iš areštinės bus paleistas keleivis, po avarijos taip pat sulaikytas, nes tuomet dar nebuvo aišku, kuris iš jų vairavo. Abu negali paaiškinti, kodėl po įvykio bandė pabėgti nuo policijos pareigūnų, bet buvo greit sulaikyti“, – sakė Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorė R. Berčiūnienė.
Įvykio vietoje įtariamajam vairuotojui buvo nustatytas 1,93 promilės girtumas.
Teismo salėje jis drebančiu balsu ištarė, jog labai gailisi ir norėtų atsiprašyti žuvusiųjų artimųjų ir sužeistųjų.
Vyrui pareikšti įtarimai pagal BK 281 straipsnio 1 dalį – už Kelių eismo taisyklių pažeidimą esant neblaiviam ir sukėlus įvykį, kuriame žuvo žmogus. Gresia nuo trejų iki dešimties metų nelaisvės. Tačiau atlikus ikiteisminį tyrimą įtarimai gali būti pakeisti į griežtesnius.
Priminsime, kad sekmadienio rytą, 9 valandą 30 minučių, vairuodamas visureigį jis, kirtęs ištisinę liniją, lenkė priešais važiuojantį automobilį ir išvažiavęs į kitą kelio pusę susidūrė su „Opel Zafira“. Šio automobilio vairuotojas žuvo iškart, jo žmona nuo patirtų sužalojimų ligoninėje mirė po kelių valandų. Jų nėščia dukra sunkios būklės paguldyta į ligoninę, nukentėjo dar vienas šio automobilio keleivis.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)