Protestuotojus gynusiam nakvynės namų gyventojui nustatytas rankos lūžis

, Alius Mikelionis
Protestuotojus gynusiam nakvynės namų gyventojui nustatytas rankos lūžis

Vedamas į policijos automobilį Juozas skundėsi rankos skausmais.

Būna taip, kad vaidybą sunku atskirti nuo tikrovės. Taip atsitiko nakvynės namų gyventojui Alytuje. Miesto policija aiškinasi, ar nesulaužė benamiui rankos. Pareigūnai rengė pratybas, per kurias tramdė ir sulaikė tariamus protestuotojus. Pro šalį einantis benamis apie mokymus nežinojo ir keikdamasis su lazda rankoje puolė ginti tariamai sulaikomų žmonių. Policininkams aršų gynėją teko sulaikyti. Vėliau paaiškėjo, kad benamiui sulaužyta ranka.
Policininkų pratybos miesto širdyje atrodė kaip tikras įvykis. Čia buvo imituojamas nesankcionuotas mitingas. Skustagalviai vaikinai šaukė: „Norim algos, o ne pašalpos“, policininkai mokėsi juos sulaikyti. Tuo metu įvykius stebėję praeiviai irgi nesuprato, ar tai pratybos, ar tikras protestas. Tarp stebinčiųjų buvo ir Alytaus nakvynės namų gyventojas Juozas T., dažnai būnantis miesto centre ir praeivių prašantis sušelpti. Kai pareigūnai ant Rotušės aikštės grindinio suguldė „protestuotojus“, Juozas nusprendė juos apginti. Neblaivus nakvynės namų gyventojas ėmė mosikuoti lazda ir necenzūriniais žodžiais išvadino policininkus. Varguoliui niekas nesiteikė paaiškinti, kad tai pratybos.
Besikeikiantį Alytaus nakvynės namų gyventoją policija irgi nutarė sulaikyti, tik jį iš tikrųjų. Vyriškis kartu su jaunuoliais pasodintas į policijos automobilį ir atvežtas į Alytaus apskrities VPK. Dar vedamas į policijos automobilį Alytaus nakvynės namų gyventojas skundėsi rankos skausmais, todėl jį teko vežti į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę. Čia Juozui T. nustatytas rankos lūžis. Medikai ją sugipsavo. Nustatytas ir girtumas – 1,57 prom. Tiriama, kur ir kaip benamiui lūžo ranka – per sulaikymą ar anksčiau.
„Nėra aišku, kur benamis galėjo susilaužyti ranką. Medžiagoje jokių pretenzijų policijai nemačiau. Oficialiai jokių pretenzijų jis nėra pateikęs“, – sakė Alytaus apskrities policijos VPK viršininkas Alvydas Jurgelevičius.
Už alkoholio vartojimą viešoje vietoje asocialiam asmeniui pareigūnai skyrė 120 eurų baudą. O dėl policijos pareigūno garbės ir orumo įžeidimo Juozui T. gali būti skirta bauda nuo 90 iki 140 eurų. Darbo neturintis Alytaus nakvynės namų gyventojas verčiasi iš socialinės pašalpos – 122 eurų per mėnesį.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)