Rokerio albumo pristatyme kliuvo ir valdžiai

, Alius Mikelionis
Rokerio albumo pristatyme kliuvo ir valdžiai

Pirmieji albumus atsiėmė ištikimiausi grupės gerbėjai.

Menininkų kavinėje „Pušis“ grupė „Svaras 409“ gerbėjams pristatė ką tik iš leidėjų pasiimtą albumą „Sutyla“. Tai jau antra grupės kompaktinė plokštelė per pastaruosius dvejus metus, kurioje – 10 kūrinių. Kaip ir pirmasis grupės albumas, taip ir šis įrašytas „Z studija“ Rygoje. 
Grupės lyderis teigia, kad iš pradžių norėjo sukurti kiek lengvesnio turinio albumą, kuris patiktų platesnei grupei klausytojų, tačiau to padaryti nepavyko. Grupė liko ištikima sunkiajam rokui. 
„Albumas skirtas išeiviams iš Lietuvos. Norim, kad jie grįžtų į namus, kad neužmirštų savo miesto, o albumas pavadintas „Sutyla“ dėl kelių priežasčių, bet pagrindinė – mūsų miesto pavadinimas, jeigu skaitysite iš priešingos pusės“, – sakė grupės lyderis Ričardas Vymeris-Svaras.
Paskutiniu metu viešoje erdvėje vyko karštos diskusijos dėl Alytaus miesto dienų. Šiais metais pirmą kartą jas rengs konkursą laimėjusi įmonė iš Klaipėdos. Albumą, skirtą Alytui, išleidusi grupė „Svaras 409“ ir organizatoriai nesusitarė dėl rokerių pasirodymo Alytuje. Ričardas Vymeris neslepia, jog dėl to jam labai apmaudu, juk albumas skirtas Dzūkijos sostinei ir išleistas prieš miesto dienas grupės lėšomis.
Grupė „Svaras 409“ albumą „Sutyla“ išleido 700 egzempliorių tiražu. Jį galėsite įsigyti degalinėje „Statoil“, prekybos centre „Maxima“ ir interneto parduotuvėse.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)