Romualdas Ambroževičius apdovanotas darbo žvaigždės medaliu

, Daina Baranauskaitė
Romualdas Ambroževičius apdovanotas darbo žvaigždės medaliu

R. Ambroževičių pasveikino būrys kolegų ir Alytaus verslininkų.

Alytuje gerai žinomas Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialo direktorius, liaudies dainų ir šokių  ansamblio „Dainava“ prezidentas Romualdas Ambroževičius apdovanotas darbo žvaigždės medaliu.
Alytuje gerai žinomas žmogus – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Alytaus filialo direktorius, liaudies dainų ir šokių ansamblio „Dainava“ prezidentas Romualdas Ambroževičius – švenčia 65-ąjį gimtadienį. Šia proga jį pasveikino Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadovai, miesto verslininkai. Romualdas Ambroževičius apdovanotas darbo žvaigždės medaliu.
„Tu garsini mūsų miestą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tavo dėka daug žmonių pažino kultūrą, teiki daug pagalbos verslui. Nuveikti darbai per 65 metus labai solidūs ir brandūs. Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų taryba priėmė sprendimą jubiliejaus proga už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei apdovanoti darbo žvaigždės medaliu“, – kalbėjo  Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas dr. Sigitas Leonavičius.
Romualdą Ambroževičių sveikino kolegos, alytiškiai verslininkai.
„Romualdai, mane jaudina tai, kad tau gyvenime svarbu ne tik verslas, bet ir kultūra bei švietimas. Sveikinu ir linkiu neprarasti energingumo“, – sakė verslininkas Vilius Gavelis.
Darbo žvaigždės medalis ir parodytas išskirtinis dėmesys Romualdui Ambroževičiui buvo netikėti.
„Šis dėmesys man netikėtas. Tačiau dėkoju už viską. Manau, kad gyvenime Dievulis mane apdovanojo energingumu ir intuicija. Todėl esu laimingas“, – sakė Vilniaus pramonės, prekybos ir amatų rūmų Alytaus filialo direktorius R. Ambroževičius.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)