Šalia pramogų parko į šulinį įkrito mažametis berniukas

, Daina Baranauskaitė
Šalia pramogų parko į šulinį įkrito mažametis berniukas

Mažametis berniukas įkrito į šį šulinį, kuris tądien buvo uždengtas ne šiuo metaliniu dangčiu, o lentomis ir putplasčiu.

Sekmadienį Alytaus rajone, šalia pramogų parko vykusių varžybų metu į šulinį įkrito mažametis berniukas. Ligoninėje jam nustatytas lengvas smegenų sutrenkimas. Nors tėvai dėl nelaimės kaltina varžybų organizatorių, šis atkerta, kad tėvai patys turėjo prižiūrėti vaiką, juo labiau tai buvo ne žiūrovų zona.
Žiemos automobilių varžybos organizuotos septintą kartą, tačiau šiais metais žiemiškas pramogas aptemdė jau už pramogų parko įvykusi nelaimė. Apie 11 valandą vienoje iš trasų, kur automobiliai laukdavo, kol teisėjas pakvies į starto liniją, 5-metis berniukas įkrito į šulinį. Mažamečio mama dėl to kaltina varžybų organizatorius. 
„Viskas įvyko labai greitai. Mes su vyru buvom šone, šulinys buvo lygus su žeme. Ir vaikas šone mūsų buvo, žaidė su kitais vaikais. Tik staiga jis dingo. Tas šulinys uždengtas putplasčiu. Ten atsisėdęs ir katinas būtų įkritęs. Mes pasipiktinę, suglumę“, – kalbėjo vaiką ligoninėje prižiūrėjusi jo mama Almantė Simanavičiūtė.
Anot jaunos moters, laimei, vaikas išvengė lūžių. Jos vyras su aplinkinių pagalba ištraukė mažylį. Šulinyje vandens nebuvo, jis maždaug 2–3 metrų gylio.
„Šiuo metu vaiko būklė stebima. Jam diagnozuotas lengvas smegenų sukrėtimas. Šokas tiek vaikui, tiek tėvams. Mums keista, kad tokioje vietoje nebuvo tinkamai uždengtas šulinys. Tikimės, kad policija ištirs šį reikalą“, – kalbėjo jauna moteris.
Pramogų parko vadovas Mindaugas Aldonis sako, kad jo valdoma pasilinksminimo vieta su įvykiu nėra susijusi. Pasak jo, vaikas į šulinį įkrito privataus namo kieme. Esą ten buvusi tik parengiamoji trasa. Juo labiau, metalinis šulinio dangtis, koks po sekmadienio nelaimės yra pirmadienį, buvęs, tačiau prieš kelis mėnesius jį nugvelbė ilgapirščiai.
„Pastebėta pieš kelis mėnesius, kad jis pavogtas. Net nepagalvota, kad kažkas ten gali vaikščioti. Juo labiau, ten ne žiūrovų zona. Ten automobiliai laukdavo, kada teisėjas pašauks į starto liniją. Ten žiūrovų net negalėjo būti. Aš pats tą berniuką nuvežiau į ligoninę. Labai apmaudu“, – kalbėjo pramogų parko „Tarzanija“ vadovas  Mindaugas Aldonis.
Renginio organizatorius sako, kad patys tėvai galėjo atidžiau prižiūrėti vaiką, mat visai šalia zujo keturračiai, mašinos.
„Apmaudu, kad visko nesužiūrėjome, kad neįvertinome. Tačiau tai yra ir tėvų atsakomybė. Juo labiau, automobiliai prie pat važinėjo. Kaip vaikus atvedę tėvai neprižiūri? Tai gali ir po mašina palįsti. Mes nesakom, kad 100 proc. nekalti, bet kaip tėvai į tai žiūri? Jeigu mes renginį organizuojam, tai turim už viską atsakyti. Renginys nemokamas“, – kalbėjo M. Aldonis.
Policijos pareigūnai ikiteisminio tyrimo dėl šio įvykio nepradėjo, tikslinamos aplinkybės. 
Mažamečio tėvai kol kas nežino, ar kreipsis dėl žalos atlyginimo.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)