Seną trobelę ir apleistą sklypą jauni verslininkai planuoja paversti Alytaus traukos ir pramogų vieta

, Goda Čiginskaitė
Seną trobelę ir apleistą sklypą jauni verslininkai planuoja paversti Alytaus traukos ir pramogų vieta

Šis žalias namelis virs jaukia kavine.

Alytiškis Oganes Arakelian kartu su žmona Rūta užsimojo įkurti naują traukos ir pramogų vietą. Vilniaus gatvėje jau veikia jaunų verslininkų baras „Fenix“, o Žaliojoje gatvėje sutuoktiniai planuoja įsigytą seną žalią trobelę ir apleistą sklypą paversti vieta sveikuoliams, jaunoms šeimoms, senjorams, visiems, kurie norės dalyvauti jogos užsiėmimuose, koncertuose ar tiesiog užsukti kavos, ledų, pasislėpti nuo lietaus.
Alytaus Žalioji gatvė net ir po milijoninių Europos investicijų, vietos verslininkų pasodintų gražuolių žydinčių sakurų tarsi sustingusi. Pritraukti alytiškius, jų šurmulį gatvėje sumanė alytiškiai, jauni verslininkai, kurių planai ambicingi – per keletą mėnesių seną trobelę ir apleistą sklypą paversti Alytaus traukos ir pramogų vieta.
„Mūsų vizija – sukurti socialinę erdvę, kurioje būtų galima prekiauti sveikais produktais, daryti jogos užsiėmimus, vasarą jau numatyta nemažai koncertų. Šiuo metu mūsų baras „Fenix“ nuomojamose patalpose ir visą laiką žvalgėmės vietos, skirtos didesnei auditorijai. Džiaugiamės radę“, – kalbėjo verslininkas O. Arakelian.
Net sunku patikėti, kokią galią turi entuziazmas ir optimizmas – kol kas jauni verslininkai patys savo jėgomis kartu su bičiuliais sklype nugriovė lauko tualetą, nuardė namelio stogą, planuoja jį rekonstruoti. Verslininkai neslepia, kad 6 arų sklypas su nameliu kainavo 15 tūkstančių, dalį pinigų prieš metus teko skolintis. O dabar kartu su draugais, artimaisiais savo rankomis nori iki Miesto dienų erdvę padaryti patrauklią.
„Čia bus kavinė. Šiemet tai bus vasaros terasa, nes Alytus neturi vasaros terasos“, – sakė pašnekovas. Jo žmona Rūta sako, jog nuo vaikystės buvo ir yra sportiška, tad domisi joga, ir ši vieta puikiai tiks visai šeimai. „Visai šalia Žaliosios gatvės takas, tad pas mus galės užsukti nuo mažylių iki senjorų. Norisi sukurti jaukią erdvę alytiškiams, norintiems paskanauti ledų, kokteilių. Galvojame, kad maistas bus vegetariškas, tačiau viskas dar tik planuose“, – kalbėjo moteris.
Beje, norėdami čia pradėti vykdyti veiklas, verslininkai jau tvarko dokumentus.
„Vyras rūpinasi vyriškais reikalais, o aš – dokumentais. Matote – čia nėra vandentiekio, kanalizacijos, tad yra svarbių reikalų, projektų ruošimo“, – kalbėjo R. Kavaliauskaitė-Arakelian.
Sutuoktinių Arakelianų baras Vilniaus gatvėje „Fenix“ – jaunimo mėgstama vieta, tad sutuoktiniai tikisi, kad naujoji idėja mieste prigis. Tiesa, dar teks sugalvoti, kaip nuo stataus Žaliosios gatvės šlaito klientams užlipti į būsimą kavinę.
„Mes tikimės, kad gausime leidimą iš savivaldybės takeliui nuo Žaliosios gatvės. Planuojame ir svajojame, kad tai bus gyva, jauki vieta. Šiai vasarai, miesto gimtadieniui, tikimės, atversime duris svečiams, tačiau tai bus tik pradžia. Visiškai įsikurti planuojame kitą vasarą“, – sakė O. Arakelian. 
Numontavę stogą ir pamatę, kad atsiveria labai gražūs vaizdai, sutuoktiniai sumanė vietoj tradicinio įruošti plokščią stogą su tvorele ir staliukais.

Komentarai

Have you ever considered

Have you ever considered writing an ebook or guest authoring on other sites?
I have a blog centered on the same subjects you discuss and would love
to have you share some stories/information. I know my visitors would appreciate your work.
If you are even remotely interested, feel free to send me
an email.

Also visit my blog; levitra

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)