Šeštajame Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos dainų konkurse triumfavo grupė „Jazz Do It“

, Alius Mikelionis
Šeštajame Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos dainų konkurse triumfavo grupė „Jazz Do It“

Dėl nugalėtojų komisija buvo vieninga.

Šeštą kartą Alytaus Adolfo-Vanago gimnazistai rengia dainų konkursą. Kasmet renginys auga. Iš pradžių jis vyko mokymo įstaigoje, vėliau gimnazijos salė jau buvo per ankšta populiariam renginiui, todėl konkursas persikėlė į Alytaus miesto teatro didžiąją salę.
Teisę užlipti ant vienos didžiausių scenų Dzūkijoje gavo 12 grupių ir atlikėjų, nors norinčių buvo dvigubai daugiau. 
Kaip ir kasmet, atlikėjus vertino komisija. Po visų dalyvių pasirodymų jie susumavo rezultatus. Dėl pirmos vietos komisijos nuomonė sutapo, tačiau dėl kitų teko pasiginčyti. 2018 metų Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos dainų konkursą laimėjo grupė „Jazz Do It“. Konkurso laureatams atiteko penkių valandų įrašų sesija profesionalioje garso įrašų studijoje. Nugalėtojai dar nenusprendė, kokią dainą įrašinės, tačiau greičiausiai tai bus jų kūrybos kūrinys.
Šešto pagal dydį miesto Lietuvoje jaunimas scenoje ką pasakyti turi, mano vienas iš vertinimo komisijos narių, Ironvytas.
„Vertinau širdimi. Pas mus buvo kriterijai tokie kaip originalumas, profesionalumas, bet aš vertinau, ar mane paliečia, ar ne. Nustebino, kad daugelis kūrinių buvo atlikti itin profesionaliai. Prisiminiau pats mokyklos laikus ir galvoju nerealiai chebra pavaro. Aš mokykloje tikrai negalėdavau padaryti tokio šou, kokį čia padarė. Komisija vieningai sutarė dėl pirmos vietos. Antra ir trečia vietos šiek tiek ramstėsi pečiais. Manau, nugalėtojai galėtų rimtai pasivaržyti ne tik tokiame konkurse, bet daugelyje konkursų būtų nušluostę nosis“, – sakė vertinimo komisijos narys, reperis Vytautas Medineckas-Ironvytas.
AARVGDK – vienas populiariausių renginių Alytaus jaunimo tarpe. Dainų konkursą stebėjo beveik pilna salė žiūrovų. Jį nuotaikingai vedė Alytaus miesto teatro aktoriai Andra Kavaliauskaitė ir Vaidas Praspaliauskas.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)