Skaudi eismo nelaimė netoli Daugų

, Alius Mikelionis
Skaudi eismo nelaimė netoli Daugų

Viena skaudžiausių nelaimių Alytaus rajone šiais metais.

Rugsėjo 28 d. apie 16 valandą kelyje Alytus–Daugai, ties Pocelonių kaimu, susidūrė trys „Nissan“ markės automobiliai. Nelaimės metu trys žmonės sužeisti, vienas žuvo. Policijos duomenimis, nuo Daugų link Alytaus važiavusiam Lenkijos piliečio visureigiui sprogo padanga. Lenko automobilis tempė ir priekabą, kuri kliudė priešpriešiais važiavusį automobilį „Nissan Xtrail“. Po smūgio jis išlėkė į kitą kelio pusę ir rėžėsi į  paskui lenką važiavusį „Nissan Quashkai“. Visi trys smūgiai buvo kaktomuša, tad aukų nepavyko išvengti. 
Atvykę medikai negalėjo padėti „Nissan Xtrail“ automobiliu važiavusiai 1946 metais gimusiai Varėnos rajono gyventojai. Susidūrimo metu smūgis teko dešinei transporto priemonės pusei, kur ir sėdėjo maždaug septyniasdešimties metų keleivė. Šio automobilio vairuotojas išgabentas iš pradžių į Alytaus S. Kudirkos ligoninę, o vėliau į Kauno klinikas. Medikai į ligoninę išvežė dar du kituose automobiliuose buvusius asmenis, jie taip pat patyrė sužalojimus. Keturi Lenkijos piliečiai nenukentėjo.
Visi trys „Nissan“ markės automobiliai nėra seni. Automobilyje, kurio keleivė žuvo, neišsiskleidė vairuotojo oro pagalvė. 
Įvykio vietoje dirbo gausios ugniagesių ir policijos pareigūnų pajėgos. Dėl avarijos beveik dviem valandoms uždarytas automobilių eismas kelyje Alytus–Daugai–Valkininkai–Vilnius.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)