Perka

Brangiai perkame miskus visoje Lietuvoje

Nuolat perkame miškus su žeme arba išsikirtimui.
Gali būti su bendrasavininkais. Padedame sutvarkyti paveldėjimo dokumentus

Vadybininke
Sandra
www.forestus.lt
+37068390535

greitas auto supirkimas visoja lietuvoja

greitai galime nupirkti jusu nebenaudojama, ar nereikalinga,sugedusi,dauzta automobilis pasiemame patys atsiskaitome iskarto sutvarkome dokumentus.
DAUGIAU INFO TEL 863012410
ARBA. www.greitasautosupirkimas.lt
pasiulisim geriause kaina
DIRBAME BE ISEIGINIU DIENU JUM PATOGIU LAIKU

reikalingas

Darbas autovežio vairuotojuj LT-DE-LT Keliones trukme 7dienos Laiku mokamas atlyginimas visos socialines garantijos Įmonė Marijampoleja

Brangiai perkame mišką - susisiekite šiandien!

Galime pasiūlyti geriausią miško kaina
Ieškote kas brangiai superka mišką? Mes galime pasiūlyti geriausią miško kainą.
Miško kainos apskaičiavimo metodika yra gana sudėtinga, todėl miško savininkams sunku patiems apskaičiuoti ir įvertinti savo turimo miško vertę. Internete esančios miško kainos skaičiuoklės nurodys jums preliminarią miško vertę. Norint sužinoti realią jūsų turimo miško kainą svarbu, kad apskaičiuotų kvalifikuotas specialistas.

PERKAME MIŠKĄ SU ŽEME IR IŠSIKIRSTI 864455355

Perkame jauną, seną, vidutinio brandumo miškus. Gali būti draustiniuose, raistai. Perkame iš bendrasavininkų. Padedame susitvarkyti dokumentus, panaikinti areštus. Sutvarkome paveldėjimus. Padedame nustatyti naudojimosi tvarką. Atsiskaitymas grynais arba pavedimu. Avansas mokamas iškart.

Superku džiovintas musmires

Perku raudonas džiovintas musmires. Perku tik kepurėles. Moku 100 eur už kilogramą. Reikia daug, neribotą laiką.

Reikalingos tik raudonųjų musmirių kepurės, be kotų. Dažnai žmonės jas maišo su margosiomis musmirėmis (amanita patherina, kurios yra šviesiai rudos spalvos), kurios mums nėra reikalingos. Tinka tik neperaugusių grybų kepurės. Tai raudonos spalvos grybai su baltais taškiukais apytiksliai delno dydžio. Kepurėlių kraštai neturi būti užsirietę.

Džiovinimas ir laikymas:

Perkame miško kirtimo atliekas - šakas

Perkame miško kirtimo atliekas - šakas pietų Lietuvoje. Galim išsitraukti patys.
tel. 862672800

brangiai perkame mišką visoje Lietuvoje

Perkame mišką visoje Lietuvoje. Perkame medieną. 200 supirkėjų vienoje vietoje. Miško kaina per 24 valandas. Visos miškininkystės paslaugos. http://www.parduokmiska.lt - užsuk ir parduok savo mišką greitai ir lengvai!

Superkame Gintarus net iki 50Eur/g! Visoje Lietuvoje

Superkame Gintaro gabalus, jo gaminius bei Gintarinius karolius net iki 50Eur/g ( didžiausiom kainom visoje Lietuvoje ). Galite užsidirbti 5000Eur! Skambinkite numeriu 864802273 ir užsisakykite specialų voką. Suteiksime duagiau informacijos. Taip pat galite apsilankyti mūsų puslapyje GintaroSupirkimas.lt

T-130 puskačius

Buldozerio T-130 paleidimo variklį, arba alkūninį veleną. Tel.868649240

Surinkti turinį