Sporto rūmų baseine – nauja paslauga

, Alius Mikelionis
Sporto rūmų baseine – nauja paslauga

Taip vadinami SUP'ai dabar populiarūs visame pasaulyje.

Bene labiausiai populiarėjantis irklenčių sportas atkeliavo ir į Alytaus sporto rūmų baseiną. Žaidime dalyvauja 6 sportininkai. Kiekvienas jų turi irklą, kuriuo ne tik iriamasi, bet ir paimamas kamuolys. Pagrindinis žaidimo tikslas – įmesti kamuolį į varžovo vartus.
Nors šis žaidimas sukurtas praėjusio amžiaus septintajame dešimtmetyje Havajuose, tačiau išpopuliarėjo vos prieš dešimtmetį, kai Kalifornijoje jį pradėjo propaguoti amerikiečiai. Kalbama, kad artimiausiu metu jis gali būti įtrauktas ir į olimpines žaidynes.
Alytus turi olimpinio dydžio baseiną, tad čia puiki vieta pabandyti atsistoti ant irklentės. „Sup polo“ planuojama žaisti kiekvieną sekmadienį 12 valandą. Savo įrangos turėti nereikia. Sumokėję 10 eurų galėsite mėgautis išbandydami naują vandens pramogą. Greičiau pasiekti gerų rezultatų padės instruktorius.  
Dzūkija – puiki vieta vandens sporto entuziastams: Dusios ežeras patenka į trejetuką vietų, labiausiai tinkamų buriuoti Lietuvoje, o jeigu trūksta vėjo, irklentė – puiki alternatyva buriavimui. Be to, plaukiant  pasroviui Nemuno upe galima pasimėgauti ir puikiais vaizdais. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)