Sporto žinios

Sporto žinios

Krepšinio aikštelėse
Praėjusį savaitgalį šalies čempionate rungtyniavo abu Alytaus krepšinio penketukai. LKL turnyre Alytaus „Dzūkijos“ ekipa 73:66 nurungė Utenos „Juventus“ krepšininkus. Nugalėtojams po 16 taškų pelnė Paulius Dambrauskas ir Giedrius Staniulis. Alytaus krepšininkai, iškovoję 11 pergalių, pakilo į 7-ąją vietą.
„RKL“ moterų krepšinio komanda žaidė dvejas rungtynes: su Vilniaus DPV ir „Svajos“ ekipomis. Sostinėje alytiškės DPV penketuką nurungė 61:53. „RKL“ komandoje rezultatyviausia buvo Inga Brusokaitė, įmetusi 17 taškų, Dalia Juodžentė pelnė 14 taškų, o Rasa Montvilienė surinko 11 taškų. Prasčiau mūsiškėms sekėsi Alytuje dvikovoje su „Svajos“ sportininkėmis. Vilnietės pirmavo 3 kėlinius. Tik paskutinėje rungtynių dalyje sukrutusios dzūkaitės nesugebėjo pasiekti teigiamo rezultato. Jos patyrė pralaimėjimą 56:57. „RKL“ sudėtyje po 13 taškų pelnė D. Juodžentė ir Vaiva Bražionytė. I. Brusokaitės sąskaitoje 12 taškų.
Šį sekmadienį Medicininės reabilitacijos ir sporto centre 13.00 val. „RKL“ pradės dvikovą su DPV ekipa.

 

Lengvosios atletikos sektoriuose jaunimas ir veteranai
Alytaus miesto lengvaatlečiai startavo įvairaus rango varžybose. Aukštus rezultatus parodė SRC bėgikai Paulius Soroka, Edvinas Lažaunykas, Gabija Kastantavičiūtė, Airidas Mickevičius, Rytis Vrubliauskas, Ligita Balevičiūtė. Pagirtinai Lietuvos veteranų uždarų patalpų pirmenybėse varžėsi alytiškė Danutė Bačinskienė. Danutė 60 metrų rungtyje pelnė nugalėtojos vardą, o šuolio į tolį sektoriuje – bronzos medalį. Ketvirtąsias vietas 60 ir 200 m bėgimuose iškovojo mūsiškis Žydrūnas Leskauskas.

 

Alytaus „Dainava“ „garsina“ Alytų skaudžiais pralaimėjimais
Po dviejų pralaimėjimų čempionato starte „Dainava“ išvykoje rungtyniavo su profesionalia Pakruojo „Kruojos“ ekipa.
Jaunieji dainaviečiai žaidė tik gynyboje. Jau 14-ąją žaidimo minutę „Kruoja“ pirmavo 2:0. Po pertraukos Pakruojo futbolininkai padvigubino rezultatą. Nuo skaudesnio pralaimėjimo (4:0) dainaviškius ne kartą gelbėjo vartininkas Donatas Mikučionis. Baigiantis dvikovai po „Dainavos“ atstovo Kęstučio Balčiūno puikaus smūgio kamuolys atsimušė į vartų konstrukciją.
Pirmąją pergalę 2:0 šventė Marijampolės „Sūduva“, nurungusi Šiaulių ekipą. Trys dvikovos baigėsi taikiai: Vilniaus „Žalgiris“–„Trakai“ 1:1, Panevėžio „Ekranas“–Klaipėdos „Granitas“ 1:1, Gargždų „Banga“–Klaipėdos „Atlantas“ 0:0. Po trijų rungtynių turnyrinės lentelės priekyje trys ekipos: „Žalgiris“, „Kruoja“ ir „Banga“, surinkusios po septynis taškus. Paskutinėje pozicijoje įsitvirtino „Dainava“, neiškovojusi nė vieno taško ir nepelniusi įvarčių, bet į savus vartus praleidusi net 14 įvarčių. Galiu drąsiai teigti, kad su esama „Dainavos“ sudėtimi teigiamo rezultato praktiškai neįmanoma pasiekti.

 

„Almeida–Stronglasas“ pagaliau nurungė čempionus
Per pastaruosius dvejus metus Alytaus „Almeidos–Stronglaso“ rankininkai šešis kartus išbandė jėgas su šalies čempionais Klaipėdos „Dragūno“ sportininkais.
Penkis kartus pergales šventė uostamiesčio ekipa. Šeštasis susitikimas alytiškiams buvo sėkmingas. Jie palaužė varžovus 23:20. Laimėtojų komandoje rezultatyviausias buvo Gintautas Adamkevičius, aštuonis kartus pasiuntęs kamuolį į „Dragūno“ vartus. Šešis kartus pasižymėjo Rokas Lastauskas, penkis Aurelijus Sabonis, du įvarčius prie pergalės pridėjo Mindaugas Visalga, po vieną Linas Paliušis ir Žygimantas Micevičius. Ši pergalę „Almeidai–Stronglasui“ užtikrino II vietą. Pirmas buvo „Dragūno“ septynetas, trečia Vilniaus „Šviesa“.
Balandžio 9 dieną prasideda ketvirtfinalio varžybos. Alytaus rankininkai kovas pradės su Kauno „LSU–Lūšies“ ekipa. Kitose šių varžybų etapo varžybose susitiks „Dragūnas“–Šiaulių „Dubysa“, Varėnos „Ūla“–Kauno „Granitas–Gaja–Karys“ ir Vilniaus „Šviesa“–„Vilnius“. Bus rungtyniaujama iki dviejų pergalių. Sėkmės atveju mūsiškiai susitiks su Vilniaus „Komandų“ dvikovų laimėtoja.

 

Simno ŽŪM krepšininkai – antri Lietuvoje
2014 m. kovo 21 ir 22 dienomis Alytaus profesinio rengimo centre (PRC) vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių vaikinų finalinės krepšinio varžybos. Komandos žaidė dviejuose pogrupiuose, nugalėtojos varžėsi dėl pirmosios vietos.
Simno žemės ūkio mokyklos (ŽŪM) krepšininkai savo pogrupyje įveikė Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos (TVM) vaikinus, o ši Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centro (TVMPC) komandą paliko trečioje vietoje. Kitame pogrupyje lyderis buvo Kauno statybininkų rengimo centras (SRC) ir Šiaulių PRC krepšininkai turėjo pripažinti kauniečių pranašumą.
Pagal finalinių krepšino kovų rezultatus komandos išsirikiavo tokia seka: Kauno SRC laimėjo Lietuvos čempionės vardą, Simno ŽŪM iškovojo antrą vietą, šiauliečiai pelnė trečią vietą, ketvirta ir penkta vietomis atitinkamai pasidalijo Ukmergės ir Vilniaus sportininkai.
Simno ŽŪM komanda kaip visada dėkoja mokyklos bendruomenei ir direktoriui Gintautui Radžiukynui už visokeriopą palaikymą.
Napaleonas Andrijauskas,
Simno ŽŪM vaikinų krepšinio komandos vadovas

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)