Sporto žinios

, Parengė Romas Trubnikovas
Sporto žinios

Simno seniūnijos futbolininkai – stipriausi Alytaus rajone
Spalio 19 d. Simno gimnazijos stadione vyko Alytaus rajono seniūnijų žaidynių „Sportas visiems“ futbolo finalinės varžybos.
Seniūnijų komandos, sužaidusios tarpusavyje ratu, išsiaiškino pusfinalių poras.
Pusfinalių rezultatai: pirmame Simno seniūnijos pirmoji komanda rezultatu 2:1 nugalėjo Alytaus seniūnijos komandą, o kitame Simno seniūnijos antroji komanda rezultatu 1:0 laimėjo prieš Miroslavo seniūnijos futbolininkus.
Tad finale susitiko Simno seniūnijos komandos. Pergalę rezultatu 4:3 iškovojo pirmos komandos futbolininkai. Mažajame finale Alytaus seniūnijos komanda rezultatu 3:2 įrodė pranašumą prieš Miroslavo seniūnijos komandą.
Prizines vietas užėmusios komandos apdovanotos atminimo taurėmis, padėkos raštais ir medaliais.  
Geriausi žaidėjai: Vytenis Vaitkevičius iš Miroslavo seniūnijos, Gytis Aliuškevičius iš Alytaus seniūnijos bei Vilius Keidošius ir Rokas Seniūnas iš Simno seniūnijos komandų, buvo apdovanoti atminimo prizais.
Naudingiausio varžybų žaidėjo prizas atiteko Ryčiui Andrijonui iš Simno seniūnijos.
Įdomų baudinių mušimo konkursą laimėjo Silvestras Akopian iš Alytaus seniūnijos.
Varžyboms teisėjavo Aurimas Šarapajevas ir Laima Pipaitė.
Varžybas finansavo Alytaus rajono savivaldybė, organizavo Simno gimnazija.
Daugiau fotografijų – www.fksimnas.lt .
Varžybų vyriausias teisėjas
Juozas Bagdanavičius


Algimantas Norkeliūnas pasaulio senjorų sambo imtynių vicečempionas
Bulgarijoje pasaulio senjorų sambo imtynių čempionate alytiškis Algimantas Norkeliūnas svorio kategorijoje +100 kg finale nusileidęs Rusijos atletui iškovojo vicečempiono titulą. Trečiąsias prizines vietas pelnė imtynininkai iš Graikijos ir Rusijos. Tai jau šeštas A. Norkeliūno iškovotas medalis pasaulio čempionatuose. Algimantas yra pelnęs po du aukso, sidabro ir bronzos medalius.

Pergalingas Dariaus Cibulsko įvartis
LFF taurės varžybose Alytaus „Dainava“ rungtyniavo Kėdainiuose su „Nevėžio“ vienuolike. Nors rungtynes 2:1 laimėjo „Dainava“, tačiau dėl abiejų komandų varžybų nuostatų pažeidimų rezultatas buvo anuliuotas ir rungtynes teko peržaisti.
Antrosios dvikovos pirmąjį kėlinį po dviejų taiklių Luko Sendžiko smūgių ir Dariaus Cibulsko įvarčio „Dainava“ pirmavo 1:3. Po pertraukos aktyvesni buvo „Nevėžio“ futbolininkai ir jiems pavyko išsiveržti į priekį 4:3. Vis tik dvikovos pabaiga priklausė alytiškiams. Kęstutis Balčiūnas išlygino rezultatą, o likus 5 minutėms iki finalinio teisėjo švilpuko D. Cibulskas pelnė pergalingą įvartį ir „Dainava“, iškovojusi pergalę 5:4, pateko į kitą varžybų etapą, kuriame du kartus išbandys jėgas su Gargždų „Banga“.

„Dainavos“ senjorai siekia čempionato apdovanojimų
Iškovoję sidabro medalius Aukštaitijos regioninėse varžybose, Alytaus „Dainavos“ futbolo veteranai pergalingai pradėjo Lietuvos čempionato atkrentamųjų varžybų ciklą.  Alytiškiai du kartus nurungė Klaipėdos veteranus. Uostamiestyje „Dainava“ nugalėjo 3:2. Du įvarčius laimėtojams pelnė Virginijus Miknevičius, vieną Egidijus Biekša. Atsakomojoje dvikovoje alytiškiai šventė įtikinamą pergalę 4:1. Po įvartį prie pergalės pridėjo Kęstas Balkevičius, Ričardas Padegimas, Danas Ivanauskas ir V. Miknevičius. Taip „Dainavos“ senjorai pateko į pusfinalį. Dainaviškių varžovais buvo Šiaulių „Tigro“ sportininkai. Pakiliai rungtyniavę mūsiškiai vėl šventė pergalę 3:1. Du įvarčius laimėtojams pelnė V. Miknevičius, vieną Arūnas Pukelevičius. Atsakomoji dvikova vyks Šiauliuose, po kurios paaiškės LFF veteranų čempionato finalininkas.

Vilniuje „Almeidos–Stronglaso“ nesėkmė
Ketvirtąsias Lietuvos vyrų rankinio lygos čempionato rungtynes Alytaus „Ameidos–Stronglaso“ rankininkai žaidė Vilniuje su „Šviesos“ septynetu. Pirmoje žaidimo pusėje pranašesni buvo alytiškiai (13:14). Po pertraukos žaidimo iniciatyvą perėmė aikštelės šeimininkai. Vilniečiams pavyko ne tik išlyginti rezultatą, bet ir išplėšti pergalę 25:24. Alytiškių gretose rezultatyviausias buvo komandos kapitonas Gintautas Adamkevičius, pelnęs 7 įvarčius. 5 kartus pasižymėjo Aurelijus Sabonis, po tris kartus varžovų vartininką nuginklavo Linas Paliušis ir Rokas Lastauskas.
Komandoms sužaidus po 4–5 rungtynes, pirmaujančių trejetas atrodo taip: 1. „Vilnius“, 2. Klaipėdos „Dragūnas“, 3. „Šviesa“. „Almeida–Stronglasas“, iškovoję vieną pergalę ir vieną dvikovą baigę lygiosiomis bei patyrę du pralaimėjimus, užima 6-ąją vietą.

Alytaus vienuolikės AAF pirmenybių medalininkės
Finišavo Alytaus apskrities futbolo pirmenybės. Aukso medalius vėl pelnė Alytaus „Centro“ ekipa. Antra liko Alytaus „Resės“ vienuolikė. Bronzinius apdovanojimus iškovojo Alytaus „Vidzgirio“ futbolininkai. Tolesnes vietas pelnė Druskininkų, Veisiejų, Simno, Birštono ir Varėnos komandos. Rezultatyviausio žaidėjo prizas atiteko vidzgiriečiui Giedriui Vaitulevičiui, pelniusiam 22 įvarčius. Antra-trečia vietomis pasidalijo Rolandas Karčiamarskas („Centras“) ir Tomas Jarusevičius („Rese“).

 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)