Sveikuoliai metus pradėjo eketėje

, Alius Mikelionis
Sveikuoliai metus pradėjo eketėje

Klubo „Ryžtas“ vadovas V. Mockevičius.

Nors lauke minusinė temperatūra, tačiau sveikuoliams ne problema nerti į ledinį vandenį. Jau dvidešimt pirmą kartą klubo „Ryžtas“ nariai pirmą naujų metų dieną pažymi besimaudydami šaltame vandenyje.  
Šiais metais norinčių išsimaudyti lediniame Dailidės ežerėlio vandenyje atsirado 10. Jauniausia maudynių dalyvė – 17 metų, klubo vadovas Vytautas Mockevičius skaičiuoja devintą dešimtį. Tačiau ne visi išdrįso nerti į vandenį. Vis tik daugiau buvo stebinčių. 
Klubo „Ryžtas“ vadovas pastebi, kad susidomėjimas maudynėmis lediniame vandenyje didėja. „Aišku, tam reikia žinių ir nusiteikimo. Lengva mankšta prieš pasineriant būtina. Manau, renginys pavyko, yra ir šaltuko, ir ledukas atsirado, kurio nesitikėjom, atrodė, kad šįsyk maudysimės įprastai, o dabar tikras malonumas pasinerti į vandenį. Džiugu, jog šiemet atsirado ir naujų žmonių, kurių anksčiau nematėm. Reiškia, žmonės domisi ir grūdinimosi būdais, ir sveika gyvensena“, –  teigia kelis dešimtmečius maudynes propaguojantis  ilgaamžis alytiškis Vytautas Mockevičius.
Sveikuoliai tiki, kad išsimaudę pirmą metų dieną paskandins visas praėjusių metų nesėkmes.
 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)