Sveikuoliai pasinėrė į ledinį Dailidės vandenį

, Alius Mikelionis
Sveikuoliai pasinėrė į ledinį Dailidės vandenį

Sveikuoliai tradicijų nelaužo – sausio 1 dieną į ledinį vandenį pasinėrė beveik 20 „ruonių“.

Kaip ir kasmet, pirmą metų dieną sveikuoliai lenda į ledinį Mažosios Dailidės vandenį. 2018 m. prasidėjo pliusine temperatūra ir neužšalusia Mažąja Dailide. Dažnam „ruoniui“, žinoma, norėtųsi nerti į eketę, bet tai nuotaikos nesugadino. Šiuos metus maudynėmis pradėjo beveik dvi dešimtys sveikuolių. Jauniausiam – 19 metų, vyriausio pozicijų 
neužleidžia Alytaus miesto garbės pilietis 85 metų Vytautas Mockevičius.
Sveikuolių klubo „Ryžtas“ vadovė ir žurnalistė Jūratė Marčiulaitienė sako, jog ryžtis nerti į ledinį vandenį specialaus pasiruošimo nereikia, tačiau gera mankšta prieš pasineriant – būtina. Per daugelį metų, kai J. Marčiulaitienė ir kiti sveikuoliai neria į ledinę Dailidę, esą dar neteko girdėti, kad kas peršaltų.  
Tiek Vytautui  Mockevičiui, tiek kitiems klubo „Ryžtas“ sveikuoliams maudynės Dailidėje – kasdienybė net ir žiemą, tačiau vis dar daugiau yra stebinčių nei besimaudančių.
Tarp tų, kurie 2018 metų pirmą dieną pasinėrė į 6 laipsnių Dailidės ežerėlį, buvo ir pirmąkart tai darančių.
Jeigu ir jūs norite patirti, ką reiškia maudytis žiemą ežere, sveikuoliai kviečia ne stebėti nuo lieptelio, o nerti kartu su jais. Artimiausios masinės maudynės vasario 16 d., kovo 11 d. ir per Velykas.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)