Sveikuoliai tiki, kad triskart per metus vanduo daro stebuklus

, Alius Mikelionis
Sveikuoliai tiki, kad triskart per metus vanduo daro stebuklus

Į ledinį vandenį pasinėrė 13 sveikuolių.

Sausio 18-osios vakarą, kai Alytaus miesto gyventojai ruošėsi ilsėtis, trylika sveikuolių planavo visai kitokį poilsį – maudynes šaltinio vandenyje.  
Sveikuoliai tiki, kad triskart per metus: sausio 19-osios, vasario15-osios ir birželio 
24-osios, naktimis kelias valandas visas Žemės vanduo tampa stebuklingu dėl vykstančių galingų energetinių visatos procesų.  
Prieš lendant į  šaltinio vandeniu užpildytą baseiną būtina mankšta, nes vandens temperatūra artima nulinei, o lauke – keli laipsniai šalčio.
Po valandą trukusios mankštos sveikuoliai iškart pasinėrė į šaltinio vandeniu užpildytą baseiną. Maudynės vyko 1 valandą nakties.
„Labai geras jausmas. Tai darome kiekvieną mielą rytą pavasarį, vasarą, rudenį Dailidės ežerėlyje. Kadangi jis žiemą dažniausiai užšąla, renkamės Tilto g. 2, kur yra atviras šaltinio vanduo ir pasimankštinę, apšilę trumpam paneriame į šaltinio vandenį ir taip pradedame dieną. O tokias naktines maudynes darėme pirmą kartą. Labai maloniai nustebino, kad prisijungė naujų žmonių. Žiemą lįsti į ledinį vandenį smagiau nei vasarą. Klube yra tokių žmonių, kurie maudosi tik šaltuoju metų laiku. Jie sako, kad vasarą neįdomu, nėra tokios energijos, tokio pajutimo, kai įlendi į šaltą vandenį, o išlipęs pajunti energijos pliūpsnį“, – sakė žurnalistė ir sveikuolių klubo „Ryžtas“ vadovė Jūratė Marčiulaitienė.
Nors daugelis iš susirinkusių iki šiol kone kasdien lenda į ledinį vandenį, bet sausio 19-osios naktis jiems ypatinga dėl gamtoje vykstančių bioenergetinių procesų. Esą jo energetika išauga keliasdešimt kartų. Toks vanduo teigiamai veikia žmogaus savijautą, pasikrauna visi energetiniai centrai, pagerėja psichoemocinė būsena. Sveikuoliai cituoja mokslininkų teiginius, neva kartais, vos panaudojus pakitusios struktūros vandenį, gali išgyti ir sunkiausiomis ligomis sergantys žmonės.

Komentarai

We stumbled over here

We stumbled over here different web address and thought I should check things
out. I like what I see so i am just following you.

Look forward to exploring your web page for
levitra without a doctor prescription second time.

femminile nike air max 87

femminile nike air max 87 scarpe per vendita ,nike free 5.0 2015 scarpe per vendita
new balance 990 schuhe für verkauf http://www.cineaula.com/new-balance-990-schuhe-für-verkauf-cheap_de

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)