Tarp dviejų sporto įstaigų atsirado konkurencija

, Alius Mikelionis
Tarp dviejų sporto įstaigų atsirado konkurencija

Aštrius kampus bando nugludinti SRC ir futbolo akademija „Dainava“.

Praėjusiais metais iš Alytaus sporto ir rekreacijos centro pasitraukė du  futbolo treneriai. Specialistai savo veiklą tęsia po futbolo akademijos „Dainava“ vėliava. Dalis sportininkų pasuko kartu su treneriais. Šiuo metu futbolo akademija vienija jau per 200 vaikų ir jaunimo. Kaip žinia, kiekvienam vaikui per mėnesį skiriamas 15 eurų neformalaus ugdymo krepšelis, tad su vaikais į futbolo akademiją atkeliavo ir pinigai. Tarp dviejų sporto įstaigų atsirado ir konkurencija.
„Yra paprasta ugdymo sistema. Kaip yra formalaus ugdymo krepšelis, taip ir neformalaus. Tas krepšelis veikia, pinigai eina paskui vaiką ir viską išsprendžia. Didžiausia problema buvo, kad negalėjome žiemą pilnavertiškai treniruotis, neturėjome salės. Jie pareiškė, kad salės užimtos, taip ir negavome“, – sakė futbolo akademijos „Dainava“ vadovas Rimas Kantaravičius.
Atsiskyrę futbolininkai susidūrė ir su problema, kur treniruotis, mat laisvų salių mieste  neatsirado.
„Jeigu atsiskyrė neteisingai, netvarkingai, tai ir gyvena netvarkingai. Galima būti vyru ir žmona ir gulėti atskirose lovose. Aš manau, kad čia reikėtų dar daugiau padiskutuoti, kadangi šiandien mes turime daug tokių įdomių dalykų. Aš už tai, kad būtų futbolo akademija, jeigu mes ją taip vadiname. Jos funkcija turėtų būti aukštesno meistriškumo futbolininkų rengimas, bet bendradarbiavimas turėtų būti labai aiškus su Alytaus sporto ir rekreacijos centru. Negali būti, kad be vieno ar kito intereso kažkas išsprendžiama. Iš pradžių visiems reikia nuleisti orą. Galop tegu tai būna naujas reiškinys. Aš už tokią akademiją, kuri būtų nuo A iki olimpinių žaidynių“, – teigė Alytaus miesto savivaldybės Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas Adomas Andrušaitis.
Tarpsezonį neturėję tinkamos salės, futbolo akademijos auklėtiniai prarado maždaug 3 mėnesius, tačiau dabar reikalai tvarkosi. Susėdę prie bendro stalo Alytaus sporto skyriaus vadovai ir futbolo akademijos „Dainava“  atstovai nugludino aštrius kampus, tad tikimasi, jog artimiausiu metu atsiras sporto salė, kur esant blogam orui galės treniruotis futbolo akademijos auklėtiniai. Iš šių sportininkų sudarytos dvi komandos jau žaidžia Lietuvos jaunių elito lygose.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)