Tragedija Alytuje: gelbėdamas mamą sūnus pats žuvo liepsnose

, Daina Baranauskaitė
Tragedija Alytuje: gelbėdamas mamą sūnus pats žuvo liepsnose

„Jis atskubėjo pas mus ir pasakė, kad nelaimė, kad dega. Pats iškvietė pagalbą. Nėrė į liepsnas ir jau negrįžo“, – sakė kaimynė

Praėjusį ketvirtadienį po pietų užsiliepsnojus namui šio šeimininkas dar spėjo išbėgti ir iškviesti ugniagesius. Tačiau nesulaukęs jų puolė vidun gelbėti ten likusios neįgalios motinos. Deja, 65-erių vyriškis, gelbėdamas mamą, pats žuvo liepsnose.
Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą, kad Alytuje, Sakų gatvėje, liepsnoja namas. Gausiomis pajėgomis atvykusiems ugniagesiams gelbėtojams pavyko numalšinti gaisrą. Su specialia įranga patekę vidun ugniagesiai rado leisgyvę senolę, ją dar bandė gaivinti, tačiau nesėkmingai. Rastas ir dūmuose užtroškęs senolės sūnus.
„Gaisrą užgesinome, deja, du žuvę. Labai didelė nelaimė. Motina jau buvo prišliaužusi prie durų, todėl ją pirmą pradėjome gaivinti. Sūnus per dūmus greičiausiai jos nematė ir ieškojo kambaryje. Radome jį jau uždususį“, – kalbėjo ugniagesys gelbėtojas Petras Montvilas.
Name gyvena ir daugiau šeimų. Kaimynai pasakoja, kad vyriškiui pavyko ištrūkti iš liepsnų, tačiau jis užsispyrė nelaukti ugniagesių ir nėrė į gaisro židinį gelbėti mamos.
„Jis atskubėjo pas mus ir pasakė, kad nelaimė, kad dega. Pats iškvietė pagalbą. Nėrė į liepsnas ir jau negrįžo. Baisi nelaimė“, – graudinosi kaimynė Ona.
Visi žuvusius motiną ir sūnų prisimena kaip labai gražią, darbščią šeimą ir sunkiai tramdo raudą.
Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)