Tragiška avarija prie Daugų: du žmonės žuvo, vienas sužalotas

, Daina Baranauskaitė
Tragiška avarija prie Daugų: du žmonės žuvo, vienas sužalotas
Antradienį kelios minutės po pietų Alytaus rajone, prie Daugų, ties degaline, įvyko dviejų žmonių gyvybes pasiglemžusi avarija. Susidūrė miškavežis ir įmonės „Simno komunalininkas“ mikroautobusas. Du minėtos įmonės darbuotojai žuvo, dar vienas – sužeistas.  
Į nelaimės vietą iškart išskubėjo policijos pareigūnai, greitosios medikai ir ugniagesiai gelbėtojai. Atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad avarijos metu žuvo du žmonės. Tiesa, vieną iš vyrų ugniagesiai dar bandė gaivinti, mat užčiuopė pulsą, tačiau atskubėję medikai konstatavo mirtį.
„Dar užčiuopėm pulsą, gaivinome. Tokia mūsų pareiga. Deja, nepavyko“, – įvykio vietoje kalbėjo Daugų gaisrinės viršininkas Vytautas Sakalauskas.
Paaiškėjo, kad susidūrė miškavežis „Volvo“ ir mikroautobusas „Renault Master“. Miškavežio vairuotojas iš Lenkijos per Alytų važiavo link Valkininkų. Vairuotojas iš Ukmergės tikina važiavęs pagrindiniu keliu ir net nenutuokė, kad mikroautobusas iš šalutinio kelio išvažiuos į pagrindinį kelią.  
„Tai man didelis netikėtumas. Turiu labai didelį vairavimo stažą, tačiau čia toks pirmas atvejis. Labai blogai jaučiuosi. Aš mačiau tą mikroautobusą, jis nerodė posūkio, tikėtina, kad tiesiog norėjo kirsti sankryžą, o ne pasukti. Nesitikėjau, kad jis išvažiuos į kelią“, – susijaudinęs dėl įvykusios nelaimės kalbėjo vairuotojas Henrikas. 
Iš mikroautobusu važiavusių trijų vyrų du žuvo (gim. 1962 ir 1969 m.), trečiasis (gim. 1962 m.) dėl daugybinių sužalojimų išvežtas į ligoninę. Pirminiais duomenimis, avarija įvyko, kai įmonės „Simno komunalininkas“ mikroautobusas su jame buvusiais trimis darbuotojais iš šalutinio kelio išvažiavo į pagrindinį. Abu žuvusieji – Alytaus rajono Kančėnų kaimo gyventojai. Sužeistasis – Alytaus miesto gyventojas. 
„Pirmiausiai noriu pareikšti užuojautą artimiesiems. Tai labai didelė netektis ir mūsų įmonei. Buvo gerai kvalifikuoti, jauni vyrai. Niekada neturėję jokių nuobaudų, gerai, produktyviai dirbo. Sukrėtė žinia. Greičiausiai vyrai važiavo pietauti, nes už degalinės tolėliau yra mūsų bazė“, – komentavo  įmonės „Simno komunalininkas“ direktoriaus pavaduotojas Aloyzas Jaciunskas.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)