Ulonų gatvėje kaktomuša susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis

, Alius Mikelionis
Ulonų gatvėje kaktomuša susidūrė sunkvežimis ir lengvasis automobilis

Lengvojo automobilio vairuotojas patyrė sužalojimų.

Pirmadienį ryte Alytaus mieste susidūrė lengvasis automobilis „Toyota Avensis“ ir pilnai pakrautas prekybos tinklo IKI sunkvežimis „Volvo“. 
Nelaimė įvyko apie 11 valandą Alytaus mieste, Ulonų gatvėje, kai „Toyota“ išlėkė į priešpriešinę eismo juostą ir rėžėsi į sunkvežimį. Lengvojo automobilio vairuotoją iš sumaitoto automobilio ištraukė gelbėtojai, specialia įranga nupjovę vairuotojo pusės duris. Trisdešimt dvejų metų vairuotojas skubiai išvežtas į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę. Pirminiais duomenimis, vyrui nustatyti daugybiniai pilvo organų sužalojimai, sunkvežimio vairuotojas nenukentėjo. 
„Galvojau, kad vairuotojas suks į kairę, bet jis važiavo tiesiai į mano vairuojamą sunkvežimį. Dar bandžiau stabdyti, bet susidūrimo išvengti nepavyko“, – sakė sunkvežimio vairuotojas.
Kol kas neaišku, kodėl „Toyota Avensis“ išvažiavo į kitą kelio pusę, vairuotojo blaivumo patikrinti įvykio vietoje nepavyko dėl jo patirtų sužalojimų. Įvykio vietoje dirbo visos specialiosios tarnybos, policijos tyrėjai.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)