Vairuotojų konfliktas: už nepadorų gestą gavo dujų

, Alius Mikelionis
Vairuotojų konfliktas: už nepadorų gestą gavo dujų

Įvykio vietoje dirbo gausios policijos pajėgos, sutriko eismas gatvėje.

Sausio 13 d., penktadienį, Alytaus mieste kilo konfliktas tarp dviejų Naująja gatve važiavusių vairuotojų. Kaip pasakojo BMW X5 vairuotojas, jam važiuojant pagrindine miesto gatve „Subaru“ markės automobilis sukėlė avarinę situaciją. Esą lenkdamas jis tik pažvelgė į vairuotoją, o šis dar parodė ir nepadorų gestą. Sustoję ties autobusų stoties sankryža, vyrai tiesiog gatvėje ėmė aiškintis santykius.
„Mes, žodžiu, važiavom. Man ten užkišo. Aš paskui važiavau, pažiūrėjau į jį, o jis man iškart f*** gestą. Aš vėl važiuoju – jis man vėl rodo! Sustojom čia, raudona. Aš jam jį langą, sakau, išlipk, duok tą f***, sakau, jei nori. Jis čia pradėjo ardytis. Aš tą langą padaužiau. Sūnus tada pradėjo lipti, iššoko link manęs. Žiūriu, ir tas jau lipti iš mašinos. Aš tada dujų jam papūčiau į mašiną viduj! Sėdėjo keleivės dar dvi viduj, tai gavo dujų. Tikslas dujų pūtimo? Dėl to, kad jie buvo dviese, ką aš žinau, kas ten toj mašinoj sėdi, aš nematau!“, – pasakojo BMW X5 vairavęs vyriškis.
„Subaru“ vairuotojui prireikė medikų pagalbos, jis skubiai išgabentas į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę. BMW vairuotojas parodė dujų balionėlį, kurį jis panaudojo konflikto metu. Visi konflikto dalyviai turėjo keisti savo planus, mat pareigūnai nurodė jiems vykti apklausai į Alytaus apskrities VPK. Įvykis tiriamas.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)