Varėnos komisaro brolis sumušė ir bagažinėje įkalino žmogų

, Daina Baranauskaitė
Varėnos komisaro brolis sumušė ir bagažinėje įkalino žmogų

Nukentėjęs vyras bendradarbiauja su policija, parašė pareiškimą.

Varėnos rajono policijos komisariato laikinojo vadovo Sauliaus Dabravolsko brolis Sigitas sumušė jauną vyrą ir įkalino bagažinėje.  
Pirčiupių kaimo gyventojas išgyveno tikrą dramą. Kaimynystėje gyvenantis 32 metų vyriškis Sigitas Dabravolskas kartu su drauge ir dar vienu bendru jį sumušė ir grasindamas susidoroti įkalino automobilio bagažinėje. Automobilio bagažinėje uždarytą jauną vyrą vežiojo ir po gretimus kaimus, kol pamatę žmonės iškvietė pareigūnus.
„Policijos pareigūnai nuvyko į įvykio vietą ir netoli Dargužių kaimo sulaikė automobilį, kuriame buvo nukentėjusysis, o netoli automobilio rasti ir vyrai. Jie sulaikyti, vienas iš tų vyrų yra Varėnos rajono policijos komisariato laikinojo vadovo  brolis. Kaip reagavo į brolio nusikaltimus brolis – komentuoti negaliu, nes tai labai jautri tema. Kiek žinau, pastaruoju metu jie net nebendravo“, – kalbėjo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Alvydas Jurgelevičius.
Kalbintas nukentėjęs vyriškis sakė būdamas bagažinėje norėjęs išsikviesti pagalbą, tačiau per grumtynes buvo pametęs telefoną.
„Daug kalbėti nenoriu. Kaip matote, esu sumuštas, išgąsdintas, bet gyvas“, – savo kieme kalbėjo vyras.
Kadangi vieno iš mušusių ir jauną vyrą bagažinėje vežiojusiųjų brolis – komisaras – tyrimas perkeltas į Alytų.
„Iš karto buvo priimtas sprendimas, kad ikiteisminis tyrimas būtų perleistas į Alytų. Tikslas – skaidrumas, kad  viskas būtų objektyvu, dėl to tariausi su prokuroru“, - komentavo A. Jurgelevičius.
Teigiama, kad konfliktas prasidėjo tiesiog gatvėje – S. Dabravoskas ėmė reikalauti, kad to paties kaimo gyventojas atsiimtų prieš jį parašytą pareiškimą policijai dėl sumušimo. Kad prašymas skambėtų įtikinamiau, jis pradėjo kumščiais auklėti nukentėjusį ir, uždaręs savo automobilio bagažinėje, valandą vežiojo po apylinkes, buvo įstūmę į upę.
S. Dabravoskas šiuo metu areštinėje, jis anksčiau policijai žinomas dėl pasipriešinimo pareigūnui ir vairavimo išgėrus. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)