Vasarinėmis padangomis apauta „Subaru Impreza“ išvartė stulpus

, Alius Mikelionis
Vasarinėmis padangomis apauta „Subaru Impreza“ išvartė stulpus

Laimei, žmonės nenukentėjo.

Vėlyvą lapkričio 29-osios vakarą, apie 22 valandą, Alytuje šešių eismo juostų gatvėje neprasilenkė Anglijoje registruotas „Subaru“ ir taksi automobilis „Opel Zafira“. Be keleivių važiavęs taksi sukdamas į kairę (Ūdrijos g.) nepraleido tuo metu tiesiai važiavusio „Subaru“. Automobiliai susidūrė. Po smūgio opelį nusviedė keliasdešimt metrų, „Subaru“ užlėkė ant šaligatvio, atsitrenkė į apšvietimo stulpą, išvertė šviesoforą ir sustojo ant šaligatvio. Laimei, perėjoje žmonių nebuvo. Eismo įvykio metu medikų pagalbos prireikė automobilyje „Subaru“ buvusiai šešiolikmetei. Po medikų apžiūros ligoninėje ji išleista į namus. Dvidešimtmetis vairuotojas nenukentėjo. Sveikas liko ir taksi vairuotojas. 
Pirminiais duomenimis, dėl avarijos kaltas taksi bendrovės „Alytus veža“ vairuotojas, tačiau tiriant šį įvykį aiškėja daugiau detalių. Kadangi „Subaru“ sustojo maždaug už 100 metrų nuo susidūrimo vietos, tyrėjai  įtaria, kad galėjo būti viršytas leistinas greitis. Šioje gatvėje leidžiama važiuoti ne greičiau kaip 50 km/h. Ant Jungtinėje Karalystėje registruoto „Subaru“ buvo sumontuotos vasarinės padangos. Be to, taksi vairuotojas sako, jog būta ir dar vieno automobilio, esą „Subaru Impreza“ su juo lenktyniavo. 
„Turiu per dvidešimties metų vairuotojo stažą. Prieš sukdamas į kairę pamačiau du automobilius. Jie buvo dar ant kalno. Kai tik pradėjau manevrą, pastebėjau, kad mašinos artėja labai greitai. Aš dar padidinau greitį, bet vienas iš jų atsitrenkė į galinę dalį. Abu automobiliai lenktyniavo, antrasis buvo lyg BMW. Jų greitis galėjo būti 150–200 km/h. Jeigu jos būtų važiavusios leistinu greičiu, aš būčiau spėjęs sankryžą pravažiuoti tris kartus“, – sakė taksi vairuotojas Gintaras Grečnas.
Dvidešimtmetis „Subaru“ vairuotojas ir anksčiau turėjo problemų su Kelių policijos skyriaus pareigūnais. Šiais metais baustas administracine tvarka už važiavimą neapdraustu automobiliu, už stovėjimą neleistinoje vietoje, važiavimą neįregistruotu automobiliu. 
Dėl eismo įvykio dalyje Naujosios gatvės dingo elektra, judrioje Radonkalnio–Žuvinto ir Naujosios gatvių sankryžoje neveikė šviesoforas, todėl jau kitos dienos rytą čia įvyko dar kelios avarijos. Šviesoforas pradėjo veikti gruodžio 5 dieną.
Pretenzijų dėl sugadintos įrangos turi ir bendrovė, prižiūrinti šviesoforus. Įvykus trumpam jungimui, sugadinta įranga, jos remontas gali kainuoti dešimtis tūkstančių eurų.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)