Verbų sekmadienį Alytuje ,,Didžioji pavasarinė mugė’’

Verbų sekmadienį Alytuje ,,Didžioji pavasarinė mugė’’
Jau už keleto savaičių Alytuje viskas virs tikra pavasario švente! Kovo 25 dieną, savaitę iki Velykų, Alytų aplankys ypatinga tradicinė „Didžioji pavasarinė mugė“. Kasmet organizuojamas renginys, kaip įprasta, nusidrieks S. Dariaus ir S. Girėno gatve, kur miesto svečius ir gyventojus pasitiks per 150 prekybininkų iš įvairiausių šalies kampelių. Nuo 10 iki 16 valandos vyksiančioje mugėje sutiksime ūkininkus, sodininkus, tautodailininkus, amatininkus ir kitus įvairiausius gamintojus. Lankytojų lauks pramogos ir organizatorių rengiamos staigmenos. 
Centrinė Alytaus miesto gatvė bus kupina visko: šviežiai rūkytos mėsos, žuvies gaminių, natūralios duonos, kepinių, lauko baldų, dirbinių iš medžio, drabužių, papuošalų ir t. t.
Specialiai išskirta zona sodinukams. Dekoratyviniai lauko augalai, vaismedžiai, vaiskrūmiai, daigai ar sėklos – viskas  „Didžiojoje pavasarinėje Alytaus mugėje“. Pasitikime pavasarį kartu kovo 25 dieną nuo 10 iki 16 val. Platesnę informaciją ir registraciją rasite apsilankę Festivus.lt arba kontaktiniu telefonu +370 670 42441.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)