Verslininkas J. Balčius pasipiktinęs projektuotojų darbu

, Alius Mikelionis
Verslininkas J. Balčius pasipiktinęs projektuotojų darbu

Alytiškis skundžiasi, kad šalia jo pastato besidriekiančiame dviračių take padaryta projektavimo klaida.

Verslininkas Jonas Balčius kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybę prašydamas padaryti tinkamą įvažiavimą į jam priklausančią menų pirtį.  
Alytiškis skundžiasi, kad šalia jo pastato besidriekiančiame dviračių take padaryta projektavimo klaida, dėl to įvažiuoti į jam priklausančio pastato aikštelę įmanoma tik kelis kartus pasisukinėjus. Gal ir būtų patogu įvažiuoti iš Nemuno prieplaukos pusės, tačiau šioje Tilto gatvės atkarpoje eismas vykdomas viena kryptimi. Tad verslininkas įsitikinęs, kad tai yra projektuotojų klaida. 
„Visiškai pro šoną pataikytas Europos Sąjungos dviračių takų projektas ir nepataikytas įvažiavimas į mano sklypą. Įdėjau daug pastangų, rašiau savivaldybei raštus, tačiau kol nebuvo galutinai suformuotas mano sklypas, mažai kas tikėjo, kad automobiliams bus sunku įsukti į aikštelę. Problema ta, kad akivaizdžiai ne ten padarytas įvažiavimas. Aš nesiūlau jo naikinti, nes išvažiuoti išties yra patogu, tačiau įvažiavimą reikia padaryti kitą. Manau, kad nebūtų teisinga iš manęs reikalauti finansavimo. Sutinku, kad klysti yra žmoniška, sutinku, kad klaidas reikia taisyti, tačiau už savus pinigus, šiuo atveju už miesto žmonių pinigus“, – sakė verslininkas Jonas Balčius.
Problemą išspręsti nesudėtinga. Alytaus miesto savivaldybės Investicinių projektų skyrius neprieštarauja įvažiavimo įrengimui, tačiau Jonas Balčius neketina savo lėšomis įrengti įvažiavimo, mat įžvelgia dviračių takus projektavusių specialistų klaidą, o, be to, ir žemė šioje vietoje jam nepriklauso.
Tai ne pirma kliūtis, atsiradusi Jonui Balčiui vykdant daugiau kaip dviejų milijonų eurų (2,28 Eur) vertės europinį projektą. Pradžioje aplinkosaugininkai jį kaltino medžių panemunėje iškirtimu, keblumų kilo ir dėl pastato aukštumo. Tačiau, regis, projektas bus įgyvendintas ir Dzūkų krašto menininkai turės išskirtinę erdvę kūrybai. 

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)