Žiedinės sankryžos viduje – aukštyn ratais stovintis autobusiukas

, Alius Mikelionis
Žiedinės sankryžos viduje – aukštyn ratais stovintis autobusiukas

Aukštyn ratais stovintis autobusiukas skirtas reklamai.

Alytaus mieste gyventojų dėmesį traukia prie Alytaus turgaus, žiedinės sankryžos viduje, aukštyn ratais  stovintis mikroautobusas. Ne, tai ne eismo įvykis, o  šeštojo teatro komedijų festivalio, kuris nuo šiol  vadinsis COM•MEDIA, reklama. 
Šiek tiek neįprasta reklamos forma pasirinkta, kad kuo daugiau žmonių sužinotų apie renginį. 
„Dar statant automobilį aukštyn ratais sulaukėme nemažai dėmesio. Pravažiuojantys vairuotojai ir keleiviai stebėjo procesą.  Fordas buvo apverstas aukštyn ratais. Visiems pirma mintis – avarija, bet galima pasakyti, kad tai ne tragedija, o komedija. Pačią reklamos formą sugalvojo festivalio darbo grupė“, – sakė Alytaus miesto teatro direktorės pavaduotojas bendriesiems reikalams Tomas Kunčinas. 
Šeštasis komedijų festivalis anksčiau vadinosi „Tegyvuoja komedija!“, bet šiemet jis pervadintas į COM•MEDIA. Festivalyje, kuris vyks lapkričio 3–19 dienomis, bus parodyta 14 spektaklių. Dar viena staigmena – lapkričio 4-osios naktį galima praleisti Alytaus miesto teatre. Nuo 19 iki 7 val. ryto vyks koncertai. Fantastiška muzika lepins atlikėja Alina Orlova ir žymiausia Lietuvos regio, „dub“ muzikos grupė „Ministry of ecology“. Alytaus jaunimo muzikos erdvėje pasirodys talentingiausi Alytaus jaunuoliai.

Komentarai

Rašyti komentarą

Šis laukelis yra nebūtinas. Tačiau jeigu įvesite, jis bus laikomas privatus ir nerodomas viešai.
Emocijos
:)|(:(:beer::bigsmile:$)8)J):davie:>):glasses::D:love::X:~:O:8):steve::p;)